Terapeutická práce s tělem

V terapeutické práci čerpám z více technik a ze své dlouholeté zkušenosti jógy a meditace. Sezení klientovi tvořím individuálně na míru podle jeho potřeb a tématu, se kterým přichází. 

Typicky řešíme/trápí vás:

  • Fyzické obtíže – bolest, pocit nepohodlí, zranění
  • Stres, psychická zátěž
  • Trpíte nespavostí, poruchami soustředění
  • Je pro vás těžké se uvolnit a regenerovat
  • Prožíváte emocionální/duševní nepohodlí
  • Potřebujete podpořit svůj systém a jeho přirozenou obranyschopnost
  • Necítíte se dlouhodobě dobře

Terapeutické metody

Kraniosakrální biodynamika

Kraniosakrální biodynamika je holistická metoda pocházející z lékařského prostředí z počátku 20.století.

Kombinací hlubokého zklidnění a sérií biodynamickým hmatů podporujeme klienta v přirozeném navracení se k rovnováze a zdraví.

Více o metodě

 

Jógová terapie

Jóga je spojení těla, mysli a energie. S její pomocí kultivujeme tělesnou vitalitu, proudění dechu a prány, koncentraci mysli, meditaci a hlubokou relaxaci.

Má proto široký terapeutický potenciál a využití.

 

Focusing

Focusing je terapeutem řízený dialog s vaším tělem, nitrem a emocemi.

Touto psychosomatickou metodou se učíme chápat to, co se nám emoce a fyzické obtíže snaží říct a jak můžeme stávající stav změnit.

 

Co říkají mí klienti?

S Luckou jsem se vydala na cestu do krajiny uvnitř sama sebe pomocí řízeného focusinguProcházely jsme se společně místy, kde se život zasekl, místy, která potřebovala opečovat. Chvílemi mi tekly slzy, chvílemi jsem se smála radostí z procesu, který je v mém vlastním překladu čistou láskou sama k sobě, pozornosti, po které každá duše tak touží.

Práci s Luckou můžu jenom doporučit, je to krásná citlivá duše, která se na vás umí nacítit a poskytnout tak potřebný prostor k ozdravení a opečování 🙂.

Barbora Koubková

Head of remote v IT

O sezení s metodou focusingu jsem Lucii poprosil, protože jsem bojoval se svým vnitřním kritikem.

Musím přiznat, že se mi často nestává, že ztratím pojem o čase a dostanu se do flow, tady to však nastalo. Postupně jsem přijímal jeden nepříjemný a nepřijatý pocit za druhým a šlo to překvapivě snadno. Lucie je profesionálka v tom, co dělá, a to, co jsem zažil, bylo vynikající. To mohu říct s plnou pokorou a nadhledem, mám za sebou desítky různých terapeutických metod a přístupů.

Dá se říct, že jsem se cyklil a potřeboval se z bludného kola dostat ven. Ihned po sezení jsem se zklidnil, nic si nevyčítal a díky tomu jsem mohl podniknout další kroky, které mi pomohly dostat se z mého propadu.

Nejvíce se mi líbilo to, že jsem se mohl úplně odevzdat a uvolnit díky bezpečnému a nehodnotícímu prostředí, které Lucie vytvořila.

Martin Šimůnek

Kouč, lektor sebeobrany

Praktické

  • Cena je 900,-/60min, sezení typicky trvá 1,5-2 hodiny
  • Je možné domluvit jednorázově i jako sérii za zvýhodněnou cenu pro hlubší a návaznější práci
  • Po sezení doporučuju dopřát si klidnější režim a hodně pít

Kontakt

Pro domluvení sezení či v případě jakýchkoliv otázek využijte kontaktní formulář či pište na email lucka.deptova@gmail.com. Těším se na vás 🙂

14 + 14 =